Sponsorzy Gali 2014:

VISA


MedienService

Sponsorzy Gali 2013:

VISA


DinersClub


MedienService
O Polskiej Kartowej Gali 2014

 

Od czasu przekształcenia organizowanej od 2001 roku Konferencji „KARTA” w Międzynarodową Konferencję Central European Electronic Card ( w 2008 r.)  imprezie tej towarzyszy Polska Kartowa Gala. Jej istotnym i budzącym największe emocje wydarzeniem jest ogłoszenie wyników konkursów na najlepsze polskie karty w danym roku i nagodzenie laureatów. Ale jednocześnie Polska Kartowa Gala to największe spotkanie ludzi od lat współtworzących polski rynek kartowy, sympatyczne, towarzyskie zgromadzenie osób, które niejednokrotnie współpracowały lub konkurowały ze sobą, a pomimo to potrafią się  razem świetnie bawić.

 

Dobre doświadczenia wcześniejszych spotkań spowodowały, iż staraliśmy się nadać Polskiej Kartowej Gali jeszcze więcej blasku i uczynić z niej doroczną, samodzielną imprezę dla całego polskiego środowiska ludzi i firm aktywnych w szeroko rozumianym biznesie kartowym. I tak, od 2011 roku Polska Kartowa Gala na stałe wpisuje się w kalendarz najważniejszych i najbardziej uroczystych wydarzeń środowiska kartowego w Polsce.

 

Tegoroczna Polska Kartowa Gala odbędzie się wieczorem 26 listopada br. , tradycyjnie w pięknej Sali Ludwikowskiej „Polonia Palace Hotel” w centrum Warszawy. Naszą intencją jest by nadać temu wydarzeniu odpowiednią oprawę i rangę. Podstawowe informacje na ten temat zamieszczamy w załączonej prezentacji (do pobrania - kliknij tutaj). Ale jesteśmy otwarci na wszelkie kolejne pomysły, które pozwolą nam uczynić Polską Kartową Galę AD 2014 imprezą długo i dobrze wspominaną…

 

Ofertę współpracy kierujemy też do firm z biznesu kartowego licząc na znalezienie wśród nich życzliwych Gali Sponsorów (szczegóły w zakładce Dla Sponsorów).

 

Zapraszam wszystkie osoby i firmy, dla których polski biznes kartowy jest cenną wartością i obiektem ich życzliwego zainteresowania, do współpracy przy organizacji Polskiej Kartowej Gali AD 2014!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Sławomir Cieśliński

Medien Service

GSM:+48502111153

e-mail: medien_service@poczta.onet.pl
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.